niedziela, 30 listopada 2014

WRACAMY!!!

Witamy wszystkich sympatyków naszego bloga:)
Meldujemy, że po długiej przerwie wracamy do życia!!! Od kilku dni mamy internet więc 2 miesięczna cisza odchodzi w niepamięć. Już niedługo pojawią się nowe posty oraz zdjęcia dlatego zapraszamy do uważnego śledzenie bloga:)
Placówka na której pracujemy jest przeogromna. Jest tu zarówno przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, technikum, kursy zawodowe oraz oratorium. Wszystkich dzieci i młodzieży w sumie 1600 osób. Nasze obowiązki są bardzo zróżnicowane. Prowadzimy zajęcia edukacyjne, plastyczne, sportowe, uczymy języka angielskiego oraz tańca.
Madagaskar jest pięknym ale bardzo biednym krajem. Ludzie żyją w dużym ubóstwie, często nie mają co jeść i w co się ubrać. Mimo to dzieci, z którymi pracujemy są zawsze uśmiechnięte, chętne do współpracy i pełne energii.
Musimy przyznać, że ostatnie dwa miesiące były bardzo dobrym czasem! Bogatym w nowe, ciekawe doświadczenia, którymi podzielimy się już wkrótce...:)
Pozdrawiamy z gorącego Madagaskaru

Renia1 komentarz:

  1. Super blog! Widzę, że to co robicie sprawia wam ogromną satysfakcjie! Podziwiam was za ten odważy krok! Mam 18 lat i od jakiegoś czasu zastanawiam się czy też nie pójść ta droga. Jakie to musi być wspaniałe uczucie dawać radość innym, musi być to niezwykle doświadczenie. Mam nadzieje ze i ja kiedyś będę mogą tego doświadczyć. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń